פיקוח בנייה

החלטתם לקנות בית, את בית חלומותייכם. וכמו שלא קונים רכב בלי לקחת אותו לבדיקה או לא סוגרים עסקת נדל"ן ללא עורך דין, כך לא בונים בית ללא פיקוח בנייה.

בניית בית הינה תהליך מורכב ורב שלבי אשר דורש מכם תכנון רב לפני שמתחילים, לאורך הבנייה ועד לסיומה. ולכך דרוש פיקוח בנייה. פיקוח בנייה שימנע מכם עיכובים, עוגמת נפש ובזבוז כסף רב. כאשר אתה פונה לחברה המתמחה בפיקוח בנייה, הם מלווים אותך בתחום הבנייה, הזמנת אנשי מקצוע רלוונטים ויחד עם זאת אדם שיבצע את כל תהליך פיקוח הבנייה לרוחבו ואורכו. כגון, בדיקת איכות החומרים וכו'.

למעשה פיקוח בנייה מקנה ללקוח שקט נפשי ויחד עם זאת שירות מקצועי ללקוח והבטחה כי הלקוח יקבל את המוצר האיכותי ביותר, בזמן הקצר ביותר ובתקציבו המתוכנן.

פיקוח בנייה על ידי חברה בעלת וותק ומונוטין רב בשוק מסייעת רבות יכולות בניהול פרויקטים,מכיוון שמפקח הבנייה יוכל לבקר את עבודת הקבלנים השונים בבית, והוא החוט המקשר בין הלקוח לקבלן.

פיקוח בנייה יכול להיות בשני מישורים, חלקי או מלא .ניתן להזמין פיקוח בנייה רק על מנת לבדוק את תנאי ההיתר, לנהל יומן עבודה, בדיקה ואישור תוכניות עבודה, תיאום בין קבלנים, פיקוח על איכות העבודה, קבלת חשבוניות ואישור וכו'.

תפקיד פיקוח בניה מתחיל אחראי מהרגע של העלאת התוכניות ועד לקבלת המפתח. ובנוסף ישנו ליווי עד שנת הבדק , לביצוע כל התיקונים והליקווים הנדרשים.


מטרת פיקוח הבנייה הינו שירות הנועד לללקוח על מנת למנוע ליקוי בנייה בעתיד. חשוב לציין כי תהליך פיקוח הבנייה הינו מותאם אישית לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו ורצונותיו. וכי בחירה נכונה של מפקח בנייה ותהליך נכון של פיקוח בנייה יכול להפוך את בניית הבית לחוויה טובה ולא לסיוט מתמשך.

כמו כן, עלות פיקוח הבנייה הינה זניחה יחסית לעלות הפרויקט וכמובן לעלויות שעלולות להצטבר בהמשך בשל ליקווים ותקלות.

אז אם אתם לפני בניית בית, אשמח אם תתיעצו עימי, ואשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אבי לאופר        

        פיקוח בניה ברחובות , פיקוח בניה בשפלה , מפקח בניה ברחובות  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים